biuro@gewicht.pl

 

Nasze rozwiązania - automatyZACJA pakowania

 

Nasze produkty umożliwią Ci rozwój Twojej firmy i sprawią, że sortowanie oraz pakowanie wielkich i małych przedmiotów do worków, kartonów lub paczek stanie się szybkie i proste. W zakresie naszych rozwiązań znajdą Państwo specjalne systemy misek wibracyjnych sortujących elementy pojedynczo, oddzielając je od siebie. Dodatkowo kolejnym wyposażeniem opcjonalnym maszyn są światłowodowe urządzenia, dzięki którym elementy będą sprawdzane z dokładnością do 1 sztuki. Nasze maszyny posiadają specjalne oprzyrządowanie do przeprowadzenia dodatkowej inspekcji światłowodowej.

Następnym rozwiązaniem oferowanym przez nas to system automatycznych kontrolerów wagi, który działa z dokładnością do 1 grama. W przypadku wykrycia nieprawidłowej wagi, system automatycznie odrzuca nie mieszczące się w skali przedmioty, dzięki czemu zapewniona jest powtarzalność wagowa przedmiotów. Maszyny tworzące saszetki wytwarzają eleganckie woreczki, które są solidne, szczelnie zamknięte oraz posiadają wyprofilowany kształt. Maszyny potrafią pakować do 20 szt/min pudełek i kartonów. Wszystkie urządzenia są proste w obsłudze, gdyż posiadają pulpit dotykowy, służący do sterowania pracą i zarządzaniem procesu pakowania.

Maszyny firmy Gewicht posiadają możliwość pakowania elementów takich jak: śrubki, gwoździe, kołki drewniane, kliny, zawiasy, kątowniki, kluczyki, złącza, zaślepki, wkręty, podkładki, mocowania, konfirmanty, kołki rozporowe, dystanse do mebli, hamulce, ograniczniki, prowadnice, uchwyty, złączki itd. Pakowane są również inne przedmioty stosowane w przemyśle budowlanym, elektrycznym, hydraulicznym oraz meblowym.