biuro@gewicht.pl

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE MASZYN PAKUJĄCYCH

 

W skład wyposażenia dodatkowego, które można zastosować jako powiększenie i zautomatyzowanie linii produkcyjnej wchodzi:

LED-screen-300x300

 

 

1. Ekran LED:

Umożliwiający wyświetlanie danych dotyczących procesu pakowania.
Podaje dane liczbowe, takie jak sztuki opakowań, sztuki elementów pakowanych oraz ich waga.

 

 

 

 

labeller-300x300

 

2Etykieciarka:

Służy do nakładania płaskich samoprzylepnych etykiet na opakowania, w formie:

-naklejek,

-kodów kreskowych itp.

 

 

 

coding-machine

 

 

 3. Maszyna kodująca:

Umożliwia nadruk na taśmie, w formie struktury wierszowej od 1 do 3linii w wierszu. Pozwala przede wszystkim na drukowanie kodów umieszczanych później na opakowaniach.

 

 

 

chain-bucket-hoist-300x300

 

 

4. Przenośnik kolejkowy:

Ma zastosowanie do pojedynczych, dużych, ciężkich elementów oraz wielu mniejszych przedmiotów w większych ilościach. Opcjonalnie może być połączone z urządzeniem do liczenia wagi , miską wibracyjną. Posiada bardzo dużą zdolność przewozową większej wagi i jest stosowana do jednorazowego, bądź też wielokrotnego podnoszenia.

 

 

 

magnetic-lifter-300x300

 

 5. Przenośnik magnetyczny:

Ma zastosowanie dla wszystkich podatnych na działanie magnesu elementów, służy do ich transportu poprzez użycie przyciągania magnetycznego i transport elementów do kolejnego etapu pakowania. Dzięki takiemu transportowi oszczędza się miejsce poziome oraz redukuje się zużycie energii. Dodatkowo przenośnik magnetyczny może być opcjonalnie wyposażony w liczenie wagi i system wibracyjny.

 

 

 

Przenośnik taśmowy

 

 6. Przenośnik taśmowy:

Ma zastosowanie do regularnych przedmiotów, za wyjątkiem smukłych i stożkowych kształtów. Opcjonalnie może być połączony z urządzeniem do ważenia i miską wibracyjną. Przenośnik dzięki taśmą zapewnia wystabilizowany i płynny transport.

 

 

Automatyczny kontroler wagi 1

 

7. Waga z automatycznym kontrolowaniem:

Może być używana osobno, bądź też łącznie z maszyną pakującą, w której będzie służyła do ostatecznego procesu sprawdzenia wagi, aby dać jak największą pewności, że dane opakowanie ma poprawną wagę. Wbudowany precyzyjny czujnik ważenia i miernik w celu dostosowania trybu sterowania oraz oprogramowania, pozwala na rozpoznanie ciężaru z dokładnością                   do 0,01 grama.